5 дка до Приселци
6000 лв.
ЧАТ
ГОРЕЩИ НОВИНИ
ПОЛОВИН ВЕК и 8 години МОРЕТО без победа срещу "Левски" в София! Пак падна, много лошо падна, като БРАШНЯН ЧУВАЛ
varna-sport.com 21:28 28.04.2016
Половин век и 8 години Морето е без победа срещу "Левски" в София. Преди минути пак падна -

Пълният текст >>

НА ЖИВО: Левски - МОРЕТО 5:1
в момента: Левски - Морето 5:1 (Краев-8, Христов-34, 68, 74, Бедоя-86/Георгиев-11)

Виж всичко >>
ОЩЕ ГОРЕЩИ НОВИНИ
МОРЕТО загуби първия плейоф от Самоков с 13 т! Следва мач във Варна на... Всички резултати от 1/4-финалните плейофи
varna-sport.com 12:48 28.04.2016
Морето загуби първия плейоф от Самоков с 13 т -

ДВОРЕЦА строи ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ с 1000 места за 7 млн лева! МИНКО ХРИСТОВ: Имаме най-добрата климатична система в...
varna-sport.com 21:02 27.04.2016
Двореца на спорта във Варна започва офанзива за строителството на подземен паркинг с 1000 места за

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
Така изпратиха варненеца ГЕОРГИ НИКОЛОВ след 15 г хандбал в Германия! ВИДЕО:
09:22 27.04
Министър КРАЛЕВ: Може 2 клуба ЦСКА в "А" група! Най-важното УСЛОВИЕ е клубът да даде БАНКОВИ ГАРАНЦИИ за бюджет от
20:40 26.04
ПЕТА поредна титла за "ГРАНД ПРО", чакат я в Габрово на...
15:40 26.04
"СПАРТАК" (ВН) играе в памет на ЖИВКО ГОСПОДИНОВ, изтегли с 4 дни мача с..! Резултати, КЛАСИРАНЕ и програма на село
20:46 25.04
ВАРНЕНЕЦ СВЕТОВЕН ШАМПИОН е в болница след участие в "100 боя за един ден"! ЗАХАРИ бе срян след 70-ия бой, защото..
20:30 24.04
ВАРНА подобри РЕКОРД на АНКАРА на ГИНЕС поставен преди 3 г за най-дълга ДНК ВЕРИГА! Даже не осъзнаваме, че...
11:55 24.04
След 1162 минути игра МОРЕТО най-после победи! Треньорът КОЛЬО СПАСОВ най-щастливият човек на света! ВИДЕО:
22:29 23.04
ДНЕС над 4000 ВАРНЕНЦИ подобряват РЕКОРД на ГИНЕС! Може да се включите!
09:43 23.04
НОВА ТАПА във ВАРНА заради ремонт, до летището! Варненец пита: АСПАРУХОВ МОСТ изчислен ли е на ТОВАР кола до кола?
20:03 22.04
ТИТЛА за ПЬОТР НЕСТЕРОВ от Черно море Елит, с година по-малък, но би всички батковци с 2:0! Треньорът му чака квота
16:07 22.04