Варна спорт
18-12-2014 Варна спорт
18 декември 2014 (четвъртък), 8 градуса  •  КОЛЕДНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ на "ВАРНА СПОРТ" - представител на GIVOVA: Зимна щуба: 77 лв, анцунг (тренировъчен и свободно време): 55 лв, голям спортен сак + калци: 33 лв, ветровка (шушляк с качулка) + калци: 33 лв, въпроси на 0885-136014 * *  •  ДЕМОКРАЦИЯТА е състезание - да привлечеш колкото можеш повече глупаци на своя страна (Марк Твен)  •  Изпращайте вашите истории и проблеми от спорта и живота на мейл: pr_velikov@abv.bg, Facebook: Валентин Великов или skype: varna-sport.com  •
Varna-sport във facebook
Вашият вот за Футболист на Черно море за 2014 г, с смс на 1928 (2 лв без ДДС) с текст vss1 до vss30, за Стенио с текст: vss8
АНКЕТА
Колко лева ще изхарчите за Коледни подаръци?

varna-sport.com 24.07.2014 21:17
На държавно лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки старша възраст и младежи варненският ПСК "Черно море" участва с 10 състезатели. Трима от тях се върнаха с медали, а останалите завършиха на четвърто място или в шестицата. Лили Липчева е с
три сребърни медала на брус - втора е на 200 метра , 100 метра и 50 брус. Иван Христов се върна с два сребърни медала и един бронз - второт място на 800 метра свободен стил, 200 метра бътерфлай и трето място на 100 метра делфин. Милан Адамов е със сребърен медал на 100 метра бътерфлай при младежите. Теодор Вощинаров от Спортно училище за 5 стотни от секундата се размина с бронзовия медал на 50 метра брус, като остана на четвърто място. Същото се случи и с щафетата 4 по 50 свободен стил, която финишира четвърта в състав - Велислав Стойчев, Александър Николов, Иван Христов и Милан Адамов. Треньори на плувците са Борислав Георгиев, Калоян Георгиев и Васил Колесниченко, пише в-к "Местен 24 часа".
"От зимните държавни шампионати през 2009 година - "Весел делфин", "Деца до 12 годишна възраст" и "Юноши младша и старша възраст плюс младежи" сме спечелили общо 35 медала. Това стана само в рамките на месец март. Има възможност и за още, защото в четвъртък заминаваме за държавното първенство за мъже и жени в София. Състезанието е в петък, събота и неделя. Всички дисциплини са по олимпийска програма. Не знам друг клуб да е донесъл толкова много медали през месец март, затова ще кандидстваме за отбор на месеца в анкетата на Двореца на културата и спорта. Успехите ни се дължат на добрите условия при които тренираме на басейн "Приморски".

Милан Адамов (вляво) взе сребро на от 100 метра бътерфлай при младежите. Треньорът Борислав Георгиев (вдясно) е щастлив, че само през март плувците от ПСК "Черно море" са спечелили 35 медала и ще увеличат тази бройка на държавното за мъже и жени в края на седмицата.